Strona jest zobowiązana do ochrony prywatności. Nie sprzedajemy, ani nie wynajmujemy danych dla innych firm. Nie będziemy zbierać żadnych informacji osobistych, z wyjątkiem gdy wyraźnie i świadomie udzielane są takie informacji. Poniższy wykaz zawiera szczegóły na temat, w jaki sposób traktować wszystkie informacje zebrane na stronie.

Twoja akceptacja

Odwiedzając stronę wyrażają Państwo zgodę na Warunki użytkowania. Jeśli nie zgadzasz się na którykolwiek z tych warunków, prosimy nie korzystać z witryny.

Informacje osobiste

Wykorzystanie informacji

Możemy zapisywać informacje na temat korzystania ze strony oraz inne nieosobiste informacje umożliwiające identyfikację.

Użytkownik

Nie używamy adresu e-mail lub inne informacje osobowe do wysyłania wiadomości handlowych lub marketingowych bez Twojej zgody.

Używamy cookies, aby:
(1) dostarczyć niestandardową, spersonalizowaną treść oraz informacje;
(2) monitorować skuteczności kampanii marketingowych;
(3) monitorować agregowane wskaźniki, takie jak łączna liczba użytkowników, przeglądane strony, czas spędzony w witrynie, współczynnik odrzuceń, etc.

Każdy link, który dobrowolnie zdecydujesz się wysłać do nas, stanie się publicznie dostępny i może być gromadzony i wykorzystywany przez innych.

Strona nie zawiera żadnych danych osobowych do serwerów firm zewnętrznych lub sieci reklamowe bez Twojej zgody za wyjątkiem części określonego programu lub funkcji, dla których będziesz miał możliwość włączenia lub wyłaczenia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s